Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Nabízíme dovoz vozidel pro firmy i jednotlivce. Dovážíme vozidla z mnoha zemí zejména však z Německa, států Beneluxu a Švýcarska. Ostatní členské státy Evropské Unie, ale i Evropy nejsou taktéž problém. Základním stavebním kamenem celé operace je důvěra. Na začátku vždy zjišťujeme potřeby klienta a účel vozu abychom klientu nabídli poradenství a provedli ho celou anabází. Po prvním kontaktu a následném výběru vozidla zajistíme komunikaci s prodejcem vozu. Následně probereme možnosti dopravy. V momentě kdy je vůz v České Republice nabízíme doplňkové služby. Tak aby jste si mohli váš vůz užít již bez starostí. Všechny starosti spojené s dovozem vozidla nechte na nás. Zajištění stk, me a spz v rámci celé ČR.  

Máte vozidlo vybrané a jen se vám pro něj nechce jet. Dopravu a administrativu kolem zajistíme. Doprava vozu kamkoliv po České Republice a Evropě. Rychlé vyřízení a bezpečná přeprava vozu samozřejmostí. 

 

Jak probíhá individuální dovoz?

 

První kontakt s klientem. Domluva, specifikace vozu, finanční možnosti. Dále stanovení možností dopravy. Případná pomoc s výběrem vozu.   Prověření dostupnosti vozidla. Komunikace s prodejcem. 

Kupní smlouva, popřípadě záloho. vyřešení daňové problematiky, cla (pokud je součástí) 

Zajištění vhodného financování.  

 Předkupní prohlídka vozu. Komunikace s klientem a prodejcem vozidla. Zajištění dopravy vozidla.   Dovoz vozidla do Čech. Prohlídka vozu před STK a ME.   Registrace vozu v České Republice. Další domluvené služby kolem vozu.